Onze garanties


Focus op optimalisatie & innovatie

Focus op optimalisatie & innovatie

Wij halen meer uit bestaande systemen en innoveren in samenwerking met R&D en de academische wereld

We zetten in op het eindresultaat

We zetten in op het eindresultaat

Met een unieke mix van ervaring, mensen en kwaliteitsproducten, leveren we altijd maatwerk

Dé one-stop flow shop

Dé one-stop flow shop

Bij Flowcor vind je alle flow-relevante producten, diensten en ondersteuning onder één dak

Ons verhaal


 
 

 

 
 
1967

Het begint als ITT Conoflow Belgium …

Jean Cools richt de firma ITT Conoflow Belgium op, 100% dochter van ITT Conoflow Europe. Zij zijn ook producent van VAF Instruments en zo halen we de verdeling van dit assortiment binnen. Ons bedrijf ondergaat een aantal naamswijzigingen maar de activiteit blijft steeds dezelfde.

1986

ITT Conoflow wordt Flowcor

In 1986 houdt ITT VAF Instruments op te bestaan en worden de activiteiten overgenomen door de nieuw opgerichte firma Flowcor. Ondertussen werken er 6 werknemers.

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
1995

Samenwerking met Bronkhorst, Badger & Isoil

In de periode van 1990 tot 1995 komen er nog 2 merken bij : Isoil en Badger Meter Europe. De verdeling van Bronkhorst volgt in 1995. De specialisatie van Bronkhorst in flowmeting, -regeling en -dosering tilt het assortiment naar een hoger niveau. In 2020 werken we 25 jaar samen. Een kwalitatief assortiment, een sfeervolle verstandhouding en wederzijds respect vormen de basis van de goede professionele samenwerking met deze leveranciers.

1999

Flowcor, divisie van Gefran Benelux

Flowcor wordt overgenomen door het beursgenoteerde bedrijf Gefran SPA. De firmanaam wordt Gefran Benelux. Deze bestaat vanaf nu uit 2 divisies : Gefran & Flowcor . De firma telt nu 9 werknemers.

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
2000

Walter Van Eyck wordt General Manager

Walter werkt al meer dan 15 jaar als Sales Engineer voor ons. Zijn kennis en passie voor het vak, alsook zijn people management sieren hem.

2002

Start samenwerking Flexim

Met de komst van Flexim weten we nog een merk binnen te halen dat zich onderscheidt van onze andere merken. Flexim behoort tot de wereldtop in ultrasone clamp-on flowmeting.

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
2020

Het Flowcor blijft uitbreiden

Ondanks de wereldwijde COVID pandemie, blijft Flowcor gestaag groeien en verwelkomen we onze 16de werknemer.

Onze sterkhouders


Walter Van Eyck

Walter Van Eyck

General Manager

+32 14 24 81 92
walter.van.eyck@gefran.be

Ann Goris

Ann Goris

Accounting

+32 14 24 81 81
ann.goris@gefran.be

Ralph Mertens

Ralph Mertens

Project Management & Sales

+32 14 24 81 94
ralph.mertens@gefran.be

Nicky Pollet

Nicky Pollet

Technical Sales Engineer

+32 14 24 81 91
nicky.pollet@gefran.be

Jeroen De Geyseleer

Jeroen De Geyseleer

Technical Sales Engineer

+32 14 24 81 86
jeroen.de.geyseleer@gefran.be

Steven Robeyn

Steven Robeyn

Inside Sales Engineer

+32 14 24 81 90
steven.robeyn@gefran.be

Paul Wens

Paul Wens

Inside Sales & Service Engineer

+32 14 24 81 93
paul.wens@gefran.be

Brent Clé

Brent Clé

Inside Sales Engineer

+32 14 24 81 99
brent.cle@gefran.be

Werner Wouters

Werner Wouters

Service Engineer

+32 14 24 81 88
werner.wouters@gefran.be

Els Govaerts

Els Govaerts

Marketing & Communication

+32 14 24 81 89
els.govaerts@gefran.be

Sonja Van Gysel

Sonja Van Gysel

Order Handling & Shipment

+32 14 24 81 84
sonja.van.gysel@gefran.be

Chris Goris

Chris Goris

Order Handling & Shipment

+32 14 24 81 82
chris.goris@gefran.be